розробки позакласних заходів
"Суд на Комп'ютерними вірусами та комп'ютенрне шахрайство"
Мета заняття: дослідити проблему комп'ютерних вірусів, та ознайомитись з методами захисту інформації , проаналізувати принципи роботи антивірусних програм , ознайомитись зі статтями Кримінального Кодексу України про несення відповідальності за вчинення комп'ютерного злочину.
Розвивати : логічне та критичне мислення , уміння аналізувати інформацію.
Виховувати : зацікавленість до предмету, , бути відповідальним за власні дії.
Формувати інформаційну , комунікативну компетентності
Обладнання: мультимедійний проектор для демонстрації презентації, оформлення для кабінету і учасників відповідно для процесу судового засідання.
Попередня підготовка: підбір та обробка інформації за темою «Компютерні віруси та антивірусні програми» , «Кримінальна відповідальність за злочини з використанням комп’ютерних програм та Інтернету» , робота з дійовими особами по опрацюванню інформації та ходу заходу, підготовка мультимедійної презентації.
Хід заходу
Відповідальний секретар: Встати! Суд іде! Прошу всіх сісти. Ввести підсудного громадянина Компютуріус Хакерович Вірус. ( у супроводі вірусів: "Троянський кінь", "Бомба", "Черв'як"). Державного обвинувача і захисників прошу зайняти свої місця. Всіх присутніх прошу записувати хід судового засідання у вигляді конспекту за запропонованим протоколу. Наприкінці засідання протоколи треба здати для прийняття об'єктивного рішення по розглянутій справі. Починаємо судове засідання. Слово має суддя (прізвище, ім'я, по батькові учня).
Суддя: Сьогодні в цьому залі вершиться суд над підсудним, уродженцем міста Інфорлендії. Громадянин Компютуріус Хакерович Вірус, за злочинної недбалості батьків отримав у своє користування персональний комп'ютер, підключений до мережі Internet (де у нього є свій сайт), придбавши деякі навички в програмуванні і в області комп'ютерної технології, обвинувачується: 1)У створенні шкідливих програм, тобто комп'ютерних вірусів; 2) У поширенні цих програм через свій сайт в Internet; 3) "Зараження" персональних комп'ютерів чесних користувачів.
Суду необхідно:
1. Зрозуміти склад злочину, заслухавши прокурора.
2. Підтвердити складу злочинної діяльності підсудного за показаннями свідків,
3. Заслухати показання обвинуваченого
4. Познайомитися з показаннями захисників обвинуваченого.
5. Прийняти справедливе рішення.
Секретар: Слово за складом злочину надається прокурору відділу по боротьбі з комп'ютерними злочинами прокуратури Тайшетського міського суду (Прізвище, ім'я, по батькові учня).
Прокурор: Прокуратура порушила кримінальну справу проти громадянина. Компютуріус Хакерович Вірус
Відповідальний секретар:Підсудний! Встаньте!
Прокурор: Громадянин Хакер Йогурт, використовуючи особистий персональний комп'ютер, освоївши навички програмування, створив шкідливі програми (так звані комп'ютерні віруси). Його комп'ютер був підключений до мережі Internet, а сам громадянин Хакер, маючи свій особистий сайт, злочинно розпорядився цим сайтом, розташувавши на ньому свої програми-віруси і запропонувавши довірливим відвідувачам скопіювати ці файли собі на свої персональні комп'ютери. Тим самим він піддав "зараженню" їх персональні комп'ютери і, отже, завдав їм моральної та матеріальної шкоди. Прокуратурою доведено, що громадянин Компютуріус Хакерович Вірус скоїв злочин у сфері комп'ютерної інформації. Комп'ютерне злочин– це передбачене Кримінальним Кодексом винне порушення чужих прав та інтересів стосовно автоматизованих систем обробки даних, вчинене на шкоду підлягає правовій охороні прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, суспільства і держави (особистим правам і недоторканності приватної сфери, майновим правам та інтересам, громадській та державній безпеці і конституційному ладу). Його дії підлягають кримінальній відповідальності заст. 21 Закону України „Про авторське право й суміжні права та стаття про шахрайство ”шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190)
Суддя: Суд вислухав звинувачення, висунуті на адресу громадянина Хакер Йогурта відділом по боротьбі з комп'ютерними злочинами прокуратури міського суду. Суд приступає до слухання свідчень. Слово має свідок Програміст (прізвище, ім'я, по батькові учня).
Свідок Програміст: Мені досить часто доводиться стикатися у своїй роботі з комп'ютерними вірусами, створеними такими ось хакерами. Поясню це на прикладі, щоб було ясно суду. Якщо замінити організм – персональним комп'ютером, а клітини – програмами, то можна провести аналогію між біологією і інформатикою. Комп'ютерні віруси не винайшли нічого нового. Потрапляючи разом з зараженої програмою в організм – персональний комп'ютер, вірус перехоплює контроль над його управлінням, і, використовуючи його ж матеріальні запаси (пам'ять) і енергію, починає необмежено розмножуватися, знищуючи "господаря" і погрожуючи іншим "клітин". Перші програми віруси з'явилися, як розвага. З допомогою органів друку вони стали широко відомі всім бажаючим. ЕОМ, ще не вміючи думати, навчилися хворіти. З особистих дисків користувачів і програмістів віруси потрапляють в інформаційну мережу, заражають сотні персональних комп'ютерів. Подивіться на оточення Хакера. ("Віруси", коли їх називають по черзі піднімаються). "Черв'як"– комп'ютерний вірус, самостійно внедряющийся в інші програми, викликаючи різні побічні явища. Невелика програма, здатна існувати незалежно і поширюватися."Троянський кінь" – нормальна на вигляд програма, що несе в собі захисний блок, що викликає неприємні наслідки в разі необумовлених в контракті дій користувача. Як правило, застосовується багатьма компаніями для захисту авторських прав і починає працювати після декількох копіювань основної програми без особливого сигналу – пароля."Бомба" – різновид 'Троянського коня", розрахована на знищення бази даних. Класичним прикладом є "RCKVIDEO", синтезуюча на моніторі персонального комп'ютера портрет рок-зірки Мадонни і одночасно стирає з жорсткого диска більшу частину інформації. Є ще один різновид "Бомби" – "Міна уповільненої дії" – вона починає працювати по руйнуванню лише після того, як заразить декілька системних файлів. Я, програміст, замість того, щоб витрачати свій дорогоцінний час на створення нових програм, б'юся над тим, щоб мій комп'ютер не потрапили віруси. Встановлюю антивірусні програми, щодня копіюю інформацію, та все ж ні-ні, та й з'явиться у мене новий вірус, створений такими ось хакерами. Прощу суд засудити його за всією суворістю закону.
Суддя: Слово має свідок Користувач персонального комп'ютера (прізвище, ім'я, по батькові учня).
Свідок Користувач ПК: Трапилося мені отримати вірус з дискетою. Це виявився вірус, що заражає запущені файли. Я взяв у друга диск з грою, вставив у свій персональний комп'ютер, скопіював гру і почав грати. Після цього протягом декількох днів роботи на персональному комп'ютері видимих змін не відбулося. Але ось настала п'ятниця 13, і мій комп'ютер виявився заблокований. А мені терміново треба було друкувати реферат. Довелося звернутися за допомогою до фахівців. До мене прийшов програміст. Після антивірусної перевірки він виявив на моєму комп'ютері вірус під назвою "П'ятниця, тринадцяте" і порадив мені терміново повідомити всім моїм друзям про знайдений вірус. Мені довелося цілий день обдзвонювати своїх знайомих, копіювати інформацію на перевірені диск і так далі замість того, щоб просто сидіти за комп'ютером і набирати текст реферату. А тепер мені доводиться ще витрачати час на антивірусну перевірку, резервне копіювання інформації і ще нести грошові витрати на покупку ліцензійних антивірусних програм. Прошу суд суворо покарати винуватця всіх моїх бід!
Суддя: Слово має свідок Данилов Ігор Анатолійович, творець антивірусної програми-полифага "DrWeb".
Учень, який виконує роль Свідка: Я почав займатися антивірусами майже випадково. Якось купив книгу Безрукова Н.Н. "Комп'ютерна вірусологія". Прийшовши додому, почав її читати і до такої міри захопився, що зачитався до глибокої ночі. Вранці, прокинувшись, зрозумів, як насправді потрібно боротися з вірусами, і тут же вирішив створити свій власний антивірус. Програма-поліфаг "DrWeb" з'явилася як не можна до речі, так як в нашу країну кинулися поліморфні віруси. Зараз у світі існує понад 50000 комп'ютерних вірусів. Звідки ж вони беруться? На відміну від біологічних комп'ютерні віруси створює людина. Написати працює вірус не становить особливої праці. Проте, хто б не писав віруси, їх "твори" приносять масу шкоди користувачам персональних комп'ютерів. Вони можуть викликати збої в роботі машини або навіть повну втрату даних на жорсткому диску. Для розуміння способу зараження і антивірусного захисту величезна кількість вірусів досить розбити на кілька узагальнених груп: віруси, що заражають завантажувальні сектори (завантажувальні віруси); файлові віруси, що вражають виконувані файли, в тому числі з розширенням .bat, .сом, ехе, .sys і деякі інші; комбіновані віруси.
Зараження жорсткого диска завантажувальними вірусами відбувається при завантаженні персонального комп'ютера з дискети, що містить вірус. Зараження може відбутися і випадково, якщо, наприклад, ви забули вийняти дискету з дисковода А: і перезавантажили комп'ютер, Причому, ця дискета може і не бути системною. Заразити дискету можна ще простіше. На неї вірус може потрапити, якщо ви вставили дискету в дисковод зараженого комп'ютера і, наприклад, прочитали її зміст. Файлові віруси заражають комп'ютер" якщо ви запустите на своїй машині програму, вже містить вірус. У цьому випадку можливе зараження інших файлів. Говорячи про класифікацію вірусів, не можна не згадати про маскуються віруси, які отримали назву стелс-віруси(віруси-мутанти). Автори цих "витворів" застосовують різноманітні способи маскування, починаючи від найпростішого – перехоплення більше 20 функцій ОС (FrodoА096) і кінчаючи маскуванням на рівні дискового драйвера (Dir – II) або навіть на рівні жорсткого диска (вірус Strange). Віруси-мутанти містять у собі алгоритм шифрування-розшифровки завдяки якому два примірники одного і того ж вірусу, що заразили два файли, не мають жодної спільної повторюваної ланцюжка байт, наприклад, віруси Phantion-1, Natas, One Half. Проблема пошуку і видалення цих двох класів вірусів змушує, "вірусологів" відходити від класичних антивірусів і шукати нові методи боротьби, реалізовані в програмах антивірусного полифага "Doctor Web". Багато віруси вміють переживати "м'яку" перезавантаження за допомогою клавіші Alt, Ctrl, Delete і продовжують залишатися в пам'яті персонального комп'ютера. Виявлені підступні віруси, здатні виконувати завантаження операційної системи з диска під своїм управлінням. Ці віруси змінюють вміст SMOS– пам'яті, відключаючи дисководи для гнучких дисків, Наша організація "Діалог-Наука" працює над створенням антивірусних програм, але, хоча ми вже створили різні програми для захисту персональних комп'ютерів, такі ось хакери доставляють багато клопоту і нам, і користувачам і програмістам. Прошу суд суворо покарати винуватця всіх наших бід громадянина обвинувачуваного та посадити поруч з ним на лаву підсудних видавців, друкують і розповсюджують інформацію про комп'ютерні віруси.
Суддя: Хто бажає ще засвідчити про злочинну діяльність громадянина Хакера Йогурту? Немає бажаючих? Суд заслухав всі свідчення. Підсудний! Ви визнаєте свою вину у скоєному?
Підсудний Хакер Йогурт: Мої батьки подарували мені персональний комп'ютер на день народження. Навчившись програмувати на BASICe, я вирішив продовжити свою освіту, пішов на ринок і купив там, абсолютно випадково, "Комп'ютерну вірусологію", і захопився створенням своїх програм. Мені було дуже цікаво подивитися, що вийде, якщо зробити те чи інше зміна в своїх програмах. Якось випадково вийшло, що я створив свою першу програму-вірус. Так як мої батьки підключили персональний комп'ютер в мережу INTERNET, то мені вдалося зв'язатися з такими ж хлопцями, як і я. Ми обмінялися своїми програмами, а потім я вирішив розмножити свої програми в мережі для всіх бажаючих. Адже я не жадібний і ще, адже я не знав про кримінальну відповідальність за свої вчинки. Я хотів, щоб усім було добре. Після того, як я помістив свої віруси на мій сайт, відвідувачів помітно додалося, значить, їм було цікаво, раз вони копіювали мої програми на свої комп'ютери. Дуже прошу суд врахувати моє щире розкаяння в скоєному і, пом'якшивши мені вирок, дати можливість спокутувати свою провину. Я більше не буду робити програми-віруси. (Плаче)
Захисник (учень, який виконує роль Фон-Неймана): Захист просить слова!
Суддя: Слово представляється захиснику – видатному вченому XX століття математику, фізику, економісту, кібернетику, лінгвісту, творцеві основних принципів побудови комп'ютера, що отримали надалі назву "фон-неймановская архітектура ЕОМ" – Джону Фон-Нейману.
Джон Фон-Нейман: У своїх дослідженнях по створенню структури персональних комп'ютерів я торкнувся і теоретичного обґрунтування можливості появи штучного інтелекту та комп'ютерних вірусів. У 1949 році мене зацікавила проблема зростання інтелектуальної потужності і розвитку обчислювальної техніки. В тому числі і можливість саморазмножения комп'ютерів або окремих команд. Скажімо, з-за якої-небудь невероятнейшей помилки або збою програми комп'ютер в процесі роботи формує якусь команду, здатну знищувати інші програми, залишаючись при цьому здоровою, а потім з-за іншої системної помилки вона набуває здатність до саморозмноження. Ймовірність виникнення подібної помилки, за моїми підрахунками, відмінна від нуля, особливо з ускладненням ЕОМ, але, як я зрозумів, на сучасному рівні розвитку обчислювальної техніки це практично неможливо. Теоретичне побудова, що "віруси – продукт розвитку самого комп'ютера" було лише грою розуму. У справжнього компьютерною вірусу повинні бути цілком людські батьки. Комп'ютерні віруси з'являються лише за допомогою людини. І один з них – наш чудовий громадянин Компютуріус Хакерович Вірус . Я пишаюся такими людьми, адже своїм допитливим розумом вони продовжують моя справа по створенню штучного інтелекту. Я вважаю, що слід виправдати Компютуріус Хакерович Вірус і прошу суд пом'якшити йому покарання.
Суддя: Слово надається наступному захиснику – Представнику Спільноти хакерів
Представник Товариства Хакерів: Слово Hacker (хакер) в перекладі з англійської мови означає:
• Програміст, якому вивчення тонких і неочевидних можливостей системи доставляє величезне задоволення, на відміну від більшості програмістів, які в своїй роботі обходяться мінімально необхідними знаннями,
• Програміст-фанатик або просто програміст, якому практичне програмування приносить незрівнянно більше задоволення, ніж теоретизування на околокомпьютерные теми.
• Людина, здатна зрозуміти і оцінити роботу хакера (найчастіше, абсолютно непотрібну з точки здорового глузду).
• Програміст, вміє працювати дуже швидко Фахівець з комп'ютерної системи (завдання) або програміст, часто використовує цю систему (завдання) у своїй роботі, наприклад, Unix-Hacker.
• Експерт або фанат в будь-якій галузі, наприклад, астрономії.
• Людина, якій рішення складних завдань доставляє величезне задоволення; той, хто любить діяти в обхід загальноприйнятих правил.
• Людина, готовий всюди сунути свій ніс у пошуках захищеної інформації (парольний хакер).
Місце народження хакерів – Массачусетський технологічний інститут (МТІ). На початку так називали не в міру проказничающих студентів, а пізніше деяких членів клубу любителів моделей залізниці, В клубі було дві секції. У першій займалися зовнішнім оформленням макета дороги, а в другій будували хитромудру електричну схему, з допомогою якої забезпечувалося рух цією дорогою. Вони склали свій словник, їм подобалося спостерігати, як зміна однієї частини ланцюга впливало на все інше. Вони назвали проект, що не має практичного значення, "хак" (забава). Ну, а всі, хто ним займався, стали хакерами. Влітку 1958 року у них з'явилася машина ТХ-0 на транзисторах, і все змінилося! Отримавши дозвіл на використання машини, коли вона була вільна, хакери стали робити дивовижні для того часу програми. Машина виконувала музику Баха, дуже швидко перетворювала арабські числа в римські, а один професор (теж хакер) створив прототип комп'ютерної гри. До речі, Білл Гейтс, будучи ще учнем середньої школи, вступив у спільнота хакерів, захопився програмуванням, створенням персональних комп'ютерів, а згодом став головою фірми Microsoft. Коли парк машин розширився, хакери почали створювати справжні комп'ютерні ігри, які стали загальним надбанням. Хакери вважали, що все, ними створене, має бути надбанням усіх інших хакерів і не тільки. На початку 60-х років три молодих програміста Дуглас Макілрой, Віктор Высопки і Роберт Морріс придумали для себе гру "Darvm", в якій за законом природного відбору виживав найсильніший. Була створена система команд, що використовують в якості бази даних всі інші програми з оперативної пам'яті комп'ютера. У підсумку вона перетворилася на поле битви між програмами, які прагнуть в щоб те не стало стерти або зіпсувати код свого супротивника. З часом вона ускладнилася і стала називатися "Стрижнева війна", тому що в той час оперативна пам'ять комп'ютера складалася з феритових стрижнів. Однак, через відсутність ринку персональних машин ці ігри поширення не отримали. Надалі, популярність програм такого характеру доставляє журнал "Sеientific American". У 1984 році Дьюдни, веде колонку "Цікавий комп'ютер" дає опис гри "Бур'ян", нібито написаної скривдженим програмістом. З цього моменту починається повальне захоплення створенням хакерських програм. Я вважаю, що, на підставі вищевикладеного, громадянин підсудний гідний свого звання "хакер" і її слід виправдати.
Суддя: Суд над громадянином підсудним вислухав всі свідчення Прокурора, Свідків, Підсудного і Захисту. Для прийняття об'єктивного рішення Присяжним засідателям здати протоколи. (Суд видаляється для прийняття рішення і винесення вироку).
Відповідальний секретар: Увага! У залі судових засідань працюють журналісти радіо і телебачення. Вони хочуть поговорити з учасниками сьогоднішнього засідання для підготовки своїх передач. Журналісти! Будь ласка, ви можете приступити до роботи.
Першим журналіст: (прізвище, ім'я, по батькові, студія ТВЗ):Представтесь, будь ласка! Говоріть у мікрофон!
1) Яке враження справив на Вас Підсудний?
2) (Питання "Учениці") Ви за те, щоб засудити цього громадянина?
Учениця: Я вважаю, що проблема хакерства в наші дні займає особливе місце. Яких тільки вірусів вони не створили! Вони поширюються по електронній пошті за допомогою поштової програми MS OutLook, використовуючи вельми витончений механізм проникнення на комп'ютери користувачів. Спочатку на ПК приходить електронний лист, що містить скрипт-програму, яка автоматично запускає додаткове вікно Internet Explorer і показує хакерський Web– сайт. Цей сайт містить іншу скрипт-програму, яка відкриває документ Word, який знаходиться в цьому ж сайті. У цьому документі міститься макровірус, який непомітно відключає вбудований захист від макровируса в MS Word, так що користувач не отримує попередження про наявність у документі макровірусів. Після цього хробак отримує доступ до MS OutLook", зчитує адреси з адресної книги, електронної пошти і розсилає по ним електронний лист. Наприклад "хробак Davinia" має небезпечне деструктивну дію. Черв'як знищує файли на всіх виявлених дисках, записуючи на їх місце файл, при запуску якого з'являється таке повідомлення: "На сьогодні служба технічної підтримки "Лабораторія Касперського" не отримала жодного повідомлення про виявлення "Davinia" в "дикому вигляді". Web-сайт, який використовувався для впровадження шкідливого коду на комп'ютери користувачів був закритий практично відразу після його виявлення. Тому, я за те, щоб засудили за всією суворістю закону.
Другий журналіст: (ім'я, прізвище, по батькові, студія Арго).
1. Як Ви оцінюєте роботу Судді, Прокурора, Захисту?
2. ("Молодому" хакеру) Ви хотіли б, щоб з підсудного , було знято звинувачення і чому?
"Молодий" хакер: Я за те, щоб були зняті всі звинувачення і його виправдали! Тому, що не завжди хакери створюють тільки шкідливі віруси. Часто за комп'ютерні віруси приймаються безневинні розіграші, наприклад, послання, потребують як можна швидше розіслати попередження про нову, нібито вельми небезпечної зарази! Адже частенько налякані користувачі саме так і роблять! Ось, наприклад, нещодавно з'явився так званий "Уцінений вірус", відомий також під назвою "Вірус для чесних". Тим, хто зустрічався з цим екземпляром, по електронній пошті приходив прикол: "Тільки, що цей комп'ютер був інфікований "Уціненим вірусом". Унаслідок бюджетних скорочень ми змушені були розпустити штат наших програмістів. Тому ми розраховуємо, що Ви зробите так, як вимагають в подібних справах правила честі. Будь ласка, зішкребіть самі всі файли на Вашому жорсткому диску, а потім розішліть дане послання з 50 -ти записів у Вашій адресній книзі". У тому, що довірливі користувачі самі знищують свою інформацію, нічого предосудительною немає. Самі винні! І, тому, повторюю, Хакер Йогурт не винен і його слід виправдати.
Відповідальний секретар: Встати! Суд іде! (Входить Суддя)
Суддя: Прошу всіх сісти. Суд, що відбувся над громадянином Компютуріус Хакерович Вірус , прийняв наступне рішення: 1)Враховуючи щиросерде зізнання і молодий вік Підсудного залишити його на волі. 2) Враховуючи досвід в програмуванні Компютуріус Хакерович Вірус , суд наполягає на тому, щоб він продовжив навчання і працював надалі тільки над створенням антивірусних програм. 3) Суд засуджує засоби масової інформації, в поширенні небезпечних відомостей про комп'ютерні програми-віруси і їх творців. 4) громадяни Користувачі, Програмісти і Хакери зобов'язані виконувати наступні пропозиції суду:
• Перш, ніж запустити де-небудь записану програму, завжди перевіряти її на наявність комп'ютерного вірусу антивірусним засобом.
• Наклеювати маркер захисту на ті дискети, з яких ви лише прочитаєте інформацію.
• Не користуватися програмами, дія яких незрозуміло,
• Присвоїти всім командних файлів з розширенням bat, .com, .ехе Аттрибут "Тільки для читання", використовуючи стандартну команду операційної системи.
• Виявивши на своєму ПК комп'ютерний вірус, негайно оповістити всіх своїх колег.
• Обов'язково перевіряти нові ігри перед запуском.
Відповідальний секретар: Увага! Журналісти повідомили, що готовий варіант радіопередачі, і пропонують її прослухати. Будь ласка, вам слово!
Журналіст: Увага! Сьогодні в школі відбулося виїзне засідання суду. Пройшов процес у справі громадянина Компютуріус Хакерович Вірус . Враховуючи всі пом'якшуючі обставини, суд прийняв рішення: "Дарувати Підсудному свободу!",
Відповідальний секретар: Прошу заслухати протоколи судового засідання над громадянином Компютуріус Хакерович Вірус :
ПЛАН - ПРОТОКОЛ
судового засідання над громадянином Компютуріус Хакерович Вірус .
1. Що мається на увазі під терміном "комп'ютерний злочин"?
2. Кримінальна відповідальність за поширення шкідливих програм.
3. Комп'ютерний вірус - що це таке?
4. Перерахувати існуючі групи вірусів.
5. Назвати механізм зараження персональних комп'ютерів
А) завантажувальними вірусами
Б) файловими вірусами
В) вірусами, мутантами
6. Ваше ставлення до хакерів
7. Розгадайте кросворд і запишіть ключове слово, яке перебуває у вертикальній рядку кросворду:
По горизонталі:
1. Частина ПК, де відбувається обробка інформації.
2. Російська назва поширеного мережного вірусу
3. Найбільш частий "переносник" інфекції в ПК.
4. Програма - .... "Doctor Web".
5. Прізвище творця "Doctor Web".
6. Зломник захищеної інформації.
7. Шкідлива програма.
8. "Невидимка" на ПК.
По вертикалі:
9. Загальна назва програм, що захищають ПК від "непрошених гостей".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|